Večery s knihou – čtenářský klub

Vzhledem k tomu, že právě čtete tenhle sloupek, je téměř jisté, že máte rádi knihy a knihovna pro vás není jen budova, kterou míjíte na cestě do školy, do práce nebo do obchodu. Což určitě znamená, že nejspíš opravdu velmi rádi čtete a dělá vám radost se dělit o vaše knižní zážitky.

Mám to podobně, ale mezi mými kamarády moc takových nadšených čtenářů není a často mě mrzí, že nemám s kým probrat, jak nervydrásající jsou knihy od autorské dvojice píšící pod pseudonymem Lars Kepler. Či jak jsem si pobrečela u Žítkovských bohyní, nebo jak úžasný hlas měl nedávno zesnulý Marián Gaišberg, který načetl téměř všechny detektivky Dominika Dána. Pořádně si nepopovídám ani o tom, jak dokonale popsala Atwoodová dystopickou Ameriku v Příběhu služebnice, nebo jak neuvěřitelně drzá holka byla Nabokova Lolita. A když spustím o mlčenlivém milovníku kávy a cestování stopem Jacku Reacherovi od Leeho Childa nebo o krvavém nářezu od pánů Kotlety nebo Kulhánka, nechytá se z mých známých už téměř nikdo. 😦

Jestli se někdy cítíte podobně, nebo váš čtenářský vkus zrovna nekopíruje současné trendy a máte pocit, že je škoda, že se o vámi oblíbeném žánru nebo autorovi moc neví, pak právě vás hledáme!

Nabízíme vám členství v našem klubu pro dospělé čtenáře!

A co z toho budete mít?

Seznámíte se s partou podobně smýšlejících lidí. Dozvíte se zajímavosti ze světa knih ať už o autorech, knižních novinkách, nebo i o klasické beletrii. Společně si popovídáme o tištěných knihách, e-books nebo audioknihách. Můžeme pak společně vyrazit na knižní veletrhy nebo pozvat oblíbené autory na návštěvu do knihovny. Zkusíme si napsat recenzi knihy nebo komiksu a uveřejníme ji na našem blogu. Ale hlavně si odpočineme  od náročných všedních dní u skleničky vína nebo kávy při debatě o něčem, co všichni milujeme. O knihách!

Kdo může být členem?

Žádný klub není jen tak pro každého a proto i pro členství v tom našem musíte splňovat několik důležitých podmínek! 😉

  1. Člen klubu musí milovat knihy! 💗 📖
  2. Člen klubu rád sdílí s ostatními svoje čtenářské zážitky a / nebo si rád poslechne knižní tipy ostatních.
  3. Člen klubu by měl být starší 18 let. Horní hranice není omezena. Vůbec! 🙂
  4. Člen klubu nemusí být registrovaným čtenářem naší knihovny.
  5. Ten, kdo se chce zúčastnit, nemusí se nikam hlásit a rovnou přijde. (Pokud nám ale dáte vědět předem třeba SMSkou na tel. 607 675 490, nebo oznámíte svou účast na pultu v dospělém oddělení knihovny, budeme lépe vědět, pro kolik lidí připravit klubovnu a občerstvení. Do zpráv můžete kromě jména případně přidat i informaci o tom, jaký je váš oblíbený žánr, autor, kniha… )

První schůzka čtenářského klubu

„VEČERY S KNIHOU“

bude ve středu 13. února v 17 hodin v klubovně na půdě naší knihovny.

Těším se na vás. A mimochodem, členství je úplně zdarma!

 

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

WordPress.com.

Nahoru ↑

%d bloggers like this: